Maak

kennis met

onze school

Team

Onderstaand kunt u kennis met het huidige team van Cantharel.
Onderstaand kunt u lezen wie in welke groep werkzaam is en op welke dagen.

De groepsindeling voor het komende schooljaar is bekend en inmiddels gedeeld met onze ouders/verzorgers. Als u hier klikt dan kunt u deze brief lezen. In het nieuwe schooljaar wordt het onderstaande overzicht bijgewerkt.

Directie

Patrick van den Hoorn
Directeur
Aanwezig op maandag t/m donderdag
p.vandenhoorn@stichtingproo.nl

 

Interne begeleiding

Loes Hamwijk
Intern begeleider en coördinator sociale veiligheid
Aanwezig op: dinsdag en donderdag
l.hamwijk@stichtingproo.nl

 

Florentijn Luttik
Intern begeleider a.i.
Aanwezig op: dinsdag en donderdag
f.luttik@stichtingproo.nl

Leerkrachten

Ernestine Kersbergen
Leerkracht groep 1/2a
Lesdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.kersbergen@stichtingproo.nl

 

 

Mieke Vermeulen
Leerkracht groep 1/2b
Lesdagen: maandag, dinsdag en donderdag
m.vermeulen@stichtingproo.nl

 

Janneke Stulen
Leerkracht groep 1/2
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
j.stulen@stichtingproo.nl

 

Henrieke Huisman
Leerkracht groep 1/2a en 1/2b
Lesdagen: maandag en dinsdag
h.huisman@stichtingproo.nl

 

Dominique van den Brink - de Vogel
Leerkracht groep 3
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
d.vandenbrink@stichtingproo.nl

 

Rianne van Rijssen
Leerkracht groep 4
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
r.vanrijssen@stichtingproo.nl

 

Anne Middel
Leerkracht groep 5
Leerkracht plusklas
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
a.middel@stichtingproo.nl

 

Ismaël Kaija
Leerkracht groep 8
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
i.kaija@stichtingproo.nl

 

Mellanie Hendriks
Leerkracht groep 7
Lesdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
m.hendriks@stichtingproo.nl

 

Grietje Broekhans
Leerkracht groep 6
Lesdagen: maandag, dinsdag en donderdag
g.broekhans@stichtingproo.nl

 

Djamilla Hendriksen
Leerkracht groep 6 en 7
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
d.hendriksen@stichtingproo.nl

 

 

Emma Nijhuis
Leerkracht groep 5
Lesdag: Woensdag
e.nijhuis@stichtingproo.nl


Onderwijsondersteunend personeel:

Onderwijsassistenten: Truus Riemens en Natascha den Hertog
Administratief medewerker: Yantien Schaftenaar (aanwezig op dinsdag)
Conciërge: Erik Linnenkamp
Vakleerkracht GVO: Deborah Guijs
Vakleerkracht HVO: Jaqueline Zweering
Vakleerkracht gym: Stijn Sundermann

 

Groepsindeling

Groep  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
1/2a  Juf Ernestine  Juf Janneke  Juf Ernestine  Juf Ernestine  Juf Ernestine
1/2b  Juf Mieke  Juf Mieke  Juf Janneke  Juf Mieke  Juf Janneke
3  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique
4  Juf Rianne  Juf Rianne  Juf Rianne  Juf Rianne  Juf Rianne
5  Juf Anne  Juf Anne  Juf Emma  Juf Anne  Juf Anne
6 Juf Grietje Juf Grietje Juf Djamilla Juf Grietje Juf Djamilla
7 Juf Mellanie Juf Mellanie Juf Mellanie Juf Djamilla Juf Mellanie
8 Meester Ismaël Meester Ismaël Meester Ismaël Meester Ismaël Meester Ismaël

 

School video

De schoolvideo is in ontwikkeling en zal later worden geüpload.

Sociale media

Onze school maakt geen gebruik van social media. Nieuws uit de groepen ontvangen ouders via 'Parro', onze oudercommunicatie app. 

Bent u hier benieuwd naar, vraag ouders van onze school naar hun ervaringen.