Maak

kennis met

onze school

Team

Onderstaand kunt u kennis met het huidige team van Cantharel.
Onderstaand kunt u lezen wie in welke groep werkzaam is en op welke dagen.

Directie

Patrick van den Hoorn
Directeur
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
p.vandenhoorn@stichtingproo.nl

 

Interne begeleiding

Loes Hamwijk
Intern begeleider
Plusklas leerkracht
Aanwezig op: dinsdag en donderdag
l.hamwijk@stichtingproo.nl

 

Leerkrachten

Ernestine Kersbergen
Leerkracht groep 1/2a
Lesdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.kersbergen@stichtingproo.nl

 

Marja van Vuure
Leerkracht groep 1/2b
Cultuurcoördinator
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
m.vanvuure@stichtingproo.nl

 

Henrieke Huisman
Leerkracht groep 1/2a en 1/2b
Lesdagen: maandag en dinsdag
h.huisman@stichtingproo.nl

 

Dominique de Vogel
Leerkracht groep 3
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
d.devogel@stichtingproo.nl

 

 

Rianne van Rijssen
Leerkracht groep 4
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
r.vanrijssen@stichtingproo.nl

 

Anne Middel
Leerkracht groep 5
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
a.middel@stichtingproo.nl

 

Ismaël Kaija
Leerkracht groep 6
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
i.kaija@stichtingproo.nl

 

Mellanie Hendriks
Leerkracht groep 7 (op wo en do) & 8
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
m.hendriks@stichtingproo.nl

 

Grietje Broekhans
Leerkracht groep 7
Lesdagen: maandag, dinsdag en donderdag
g.broekhans@stichtingproo.nl

 

Herma van der Weide
Leerkracht
h.vanderweide@stichtingproo.nl


Onderwijsondersteunend personeel:

Onderwijsassistenten: Truus Riemens en Natascha den Hertog
Administratief medewerker: Ina Klaster (aanwezig op woensdag)
Conciërge: Erik Linnenkamp
Vakleerkracht GVO: Deborah Guijs
Vakleerkracht HVO: Jaqueline Zweering

 

Groepsindeling

Groep  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
1/2a  Juf Ernestine  Juf Hermy*  Juf Ernestine  Juf Ernestine  Juf Ernestine
1/2b  Juf Hermy*  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja
3  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique
4  Juf Rianne  Juf Rianne  Juf Rianne  Juf Rianne  Juf Rianne
5  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne
6  Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël
7  Juf Grietje  Juf Grietje  Juf Mellanie  Juf Grietje  Juf Mellanie
8  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie

*Juf Hermy vervangt juf Henrieke

School video

De schoolvideo is in ontwikkeling en zal later worden geüpload.

Sociale media

Onze school maakt geen gebruik van social media. Nieuws uit de groepen ontvangen ouders via 'Parro', onze oudercommunicatie app. 

Bent u hier benieuwd naar, vraag ouders van onze school naar hun ervaringen.