Maak

kennis met

onze school

Team

Maak kennis met ons team:

Directie

Patrick van den Hoorn
Directeur
Aanwezig op maandag t/m donderdag
p.vandenhoorn@stichtingproo.nl

 

Interne begeleiding

Loes Hamwijk
Intern begeleider en coördinator sociale veiligheid
Aanwezig op: dinsdag en donderdag
l.hamwijk@stichtingproo.nl

 

Leerkrachten

 

Ernestine Kersbergen
Leerkracht groep 1/2a
Lesdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.kersbergen@stichtingproo.nl

 

 

Mieke Vermeulen
Leerkracht groep 1/2b
Lesdagen: maandag, dinsdag en donderdag
m.vermeulen@stichtingproo.nl

 

Janneke Stulen
Leerkracht groep 1/2
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
j.stulen@stichtingproo.nl

 

Djamilla Hendriksen
Leerkracht groep 3
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
d.hendriksen@stichtingproo.nl

 

Grietje Broekhans
Leerkracht groep 4
Lesdagen: maandag, dinsdag en donderdag
g.broekhans@stichtingproo.nl

 

Ninouk Kaptein
Leerkracht groep 5 (di) en 4 (wo t/m vr)
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
n.kaptein@stichtingproo.nl

 

Anne Middel
Leerkracht groep 5
Leerkracht plusklas
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
a.middel@stichtingproo.nl

 

Rianne van Rijssen
Leerkracht groep 6
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
r.vanrijssen@stichtingproo.nl

 

Dominique van den Brink - de Vogel
Leerkracht groep 7
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
d.vandenbrink@stichtingproo.nl

 

Mandy Velting 
Leerkracht groep 7 (WPO)
Lesdagen: donderdag en vrijdag
m.velting@stichtingproo.nl

 

Mellanie Hendriks
Leerkracht groep 8
Lesdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
m.hendriks@stichtingproo.nl

 

Natascha den Hertog
Onderwijsassistent
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
n.denhertog@stichtingproo.nl


Onderwijsondersteunend personeel:

Onderwijsassistenten: Truus Riemens en Natascha den Hertog
Administratief medewerker: Leoni Marbus (aanwezig op maandag)
Conciërge: Erik Linnenkamp
Vakleerkracht GVO: Deborah Guijs
(Wordt bij aanvang van het schooljaar 2022/2023 vervangen door Peter Dijkstra)
Vakleerkracht HVO: Jaqueline Zweering
Vakleerkracht gym: Stijn Sundermann

 

Groepsindeling

Groep  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
1/2a  Juf Ernestine  Juf Janneke  Juf Ernestine  Juf Ernestine  Juf Ernestine
1/2b  Juf Mieke  Juf Mieke  Juf Janneke  Juf Mieke  Juf Janneke
3  Juf Djamilla  Juf Djamilla  Juf Djamilla  Juf Djamilla  Juf Djamilla
4  Juf Grietje  Juf Grietje  Juf Ninouk  Juf Ninouk  Juf Ninouk
5  Juf Anne  Juf Ninouk  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne
6 Juf Rianne Juf Rianne Juf Rianne Juf Rianne Juf Rianne
7 Juf Dominique Juf Dominique Juf Dominique Juf Dominique Juf Dominique
8 Juf Mellanie Juf Mellanie Juf Mellanie Juf Mellanie ​​​​​​​Juf Mellanie

 

School video

De schoolvideo is in ontwikkeling en zal later worden geüpload.

Sociale media

Onze school maakt geen gebruik van social media. Nieuws uit de groepen ontvangen ouders via 'Parro', onze oudercommunicatie app. 

Bent u hier benieuwd naar, vraag ouders van onze school naar hun ervaringen.