Maak

kennis met

onze school

Team

Onderstaand kunt u kennis met het huidige team van Cantharel.
Onderstaand kunt u lezen wie in welke groep werkzaam is en op welke dagen.

Directie

Patrick van den Hoorn
Directeur
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
p.vandenhoorn@stichtingproo.nl

 

Interne begeleiding

Anita Huitema
Intern begeleider (interim)
Aanwezig op: woensdag
a.huitema@stichtingproo.nl
 

 

Leerkrachten

Mellanie Hendriks
Leerkracht groep 6-7
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
m.hendriks@stichtingproo.nl

 

Henrieke Huisman
Leerkracht groep 1/2a en 1/2b
Coördinator Bouw!
Lesdagen: maandag en dinsdag
h.huisman@stichtingproo.nl

 

Ernestine Kersbergen
Leerkracht groep 1/2a
Coördinator Ouderraad
Lesdagen: Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.kersbergen@stichtingproo.nl

 

Loes Hamwijk
Leerkracht groep 4
Lesdagen: maandag, donderdag en vrijdag
l.hamwijk@stichtingproo.nl

 

Charissa Kortrijk
Leerkracht groep 4
Lesdagen: dinsdag en woensdag
c.kortrijk@stichtingproo.nl

 

Anne Middel
Leerkracht groep 5
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
a.middel@stichtingproo.nl

 

Bernadette Stoffer
Leerkracht plusklas
Lesdag:  donderdag
b.stoffer@stichtingproo.nl

 

Dominique de Vogel
Leerkracht groep 3
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
d.devogel@stichtingproo.nl

 

Marja van Vuure
Leerkracht groep 1/2b
Cultuurcoördinator
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
m.vanvuure@stichtingproo.nl

 

Herma van der Weide
Leerkracht
Schoolcontactpersoon
Lesdagen: dinsdag en woensdag
h.vanderweide@stichtingproo.nl

 

Ismaël Kaija
Leerkracht groep 8
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
i.kaija@stichtingproo.nl

 

Onderwijsondersteunend personeel:

Onderwijsassistenten: Truus Riemens en Natascha den Hertog
Administratief medewerker: Ina Klaster
Conciërge: Erik Linnenkamp
Vakleerkracht GVO: Deborah Guijs
Vakleerkracht HVO: Jaqueline Zweering

 

Groepsindeling

Groep  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
1/2a  Juf Ernestine  Juf Hermy*  Juf Ernestine  Juf Ernestine  Juf Ernestine
1/2b  Juf Hermy*  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja
3  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique
4  Juf Loes  Juf Charissa  Juf Charissa  Juf Loes  Juf Loes
5  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne
7  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie
8  Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël

*Juf Hermy vervangt juf Henrieke

School video

De schoolvideo is in ontwikkeling en zal later worden geüpload.

Sociale media

Onze school maakt geen gebruik van social media. Nieuws uit de groepen ontvangen ouders via 'Parro', onze oudercommunicatie app. 

Bent u hier benieuwd naar, vraag ouders van onze school naar hun ervaringen.